| anonim_4396 a întrebat:

Hello all
am si eu o problema care as vrea sa ma ajutati crying
deci. imi iasa ca un fel de cosuri rosii pe spate care chiar daca le strang sau nu tot raman niste pete rosii foarte urate straight face care nu trec cu timpul
va rog dati-mi si mie ceva retete sau creme daca stiti
mersi mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine te duci la medicul de familie sau dermatolog decat sa te dai cu o anumita crema si sa ti se agraveze. Cunosc un caz. happy

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Dragos05! Este un preparat, MIBAZON (e de uz veterinar- deci îl găsești la farmaciile de profil), excelent în tratarea cosurilor, furunculilor. Nu costă foarte mult, până în 10, 00 lei dar este foarte eficient.
O zi cu zâmbet să ai!

| Piiink a răspuns:

Hei cred ca ar trebui sa ergi la doctor thinking Asa mi-au iesit si mie si mi-a dat o crema eu am avut alergie depinde acum de fiecare du-te la doctor big grin

| DinPlictisealaMaiFacemCevaNou a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un specialist asta e cea mai buna reteta sau crema pe care ti-o pot oferi poate ti se pare un pic urat raspunsu dar e cel mai bun

| Deutza1312 a răspuns:

Deci fii atent:trebuie sa tii le spargi bublele rosii si dupa aia sa le dai cu sare.lasi asa 5 min si dai un pic cu otet. dupa 1 ora iti va trece