| MusatGeorge a întrebat:

am si eu o intrebare, acum 3 zile mi-a fost tatuat pe antebrat un tatuaj la linie, l-am tinut "umezit" in permanenta cu Bephanten si azi am observat ca tusul negru se decoloreaza... adica in unele zone lungimea liniei de tatuaj este intrerupta de niste puncte gri deschis, este normal sa isi piarda din culoare? Tin sa spun inca o data ca este a 3-a zi de la executare si inca nu mi-a aparut coaja.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Nu-mi plac tatuajele