| aigi1 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema mamei mele ia aparut ieri o buba pe burta sub buric si nu stiu de unde este cred ca este o urticarie sau o ciupitura de insecta da zice ca o ustura tare ajutati-ma va rog dau funda*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bogdanst a răspuns:

Salut,ti-as recomanda sa mergi pe cat mai repede posibil la un DERMATOLOG daca se agraveaza urgent, daca nu vrea sa mearga la medic sau poate nu are timp ii recomand crema de galbenele 100% este foarte buna, ajuta la orice.Dar cel mai bine este de a merge la medic DERMATOLOG

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Cum crezi ca te putem ajuta noi?
Sa mearga la medicul de familie ...chiar daca am fi paranormali nu am sti sa te sfatuim altceva!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Trebuie sa se duca la doctor poate fi si o bucata de carne crescuta cine stie happy