| QAlessia a întrebat:

As dori sa stiu daca pot sa invat medicina. Se poate sa invat medicina online gratuit? imi puteti da va rog frumos niste site`uri de unde as putea sa invat ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aigi1 a răspuns:

Da,din manualele scolare de anatomie(depinde ce neurologie pediatrie, psihiatrie ginecologie, cardiologie, endocrinologie etc)

2 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Vrei sa dai la medicina sa inteleg. s.ar merita sa dai numai daca esti sigur/a ca o sa pleci in afara apoi pentru ca aici nu ai nicio sansa pe 8 milioane.stiu ce vb

| Bogdan1985 a răspuns:

Nu prea