| KeepitSimple a întrebat:

Buna ziua! As vrea sa stiu ce idee aveti despre cumpararea unui storcator de fructe/legume, de exemplu sa beau o cana de suc proaspat dimineata din diferite fructe/legume ( avand in vedere ca fac fotbal de performanta si sunt un pasionat inrait al oricarui tip de sport, fiind o persoana extrem de activa ). Daca detineti unul, as dori niste pareri ( daca merita sau nu sa cumpar unul ) si eventual niste retete. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Normal ca merita sa ai unul.Iti spun eu reteta mea de "energizant":Un cartof,un mar, o portocala, o jumatate de lamaie si eventual si un morcov.E suuuper bun si foarte hranitor