| valentinp02 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre zenfone 3 sau HTC u ultra(este la reducere, avand cam acelasi pret ), ce ma intereseaza cel mai mult este autonomia(sa ma tina de dimineata pana pe 6-7 sau mai mult, camera, si performanta la jocuri, nu sunt gamer inrait, dar sa nu se blocheze cand ma joc asphalt sau ceva shooter ce cere resurse multe.
Daca detineti HTC u ultra ati putea sa mi l prezentati putin,
Sau poate aveti alta recomandare undeva la masim 1400-1500.
Multumesc!

1 răspuns:
| Anonim769 a răspuns:

Https://altex.ro/smartphone-huawei-mate-10-lite-dual-sim-64-gb-black
Huawei Mate 10 Lite este cea mai buna alegere in pretul asta, crede-ma ca n-o sa te dezamageascawinking
Mai poti incerca si Huawei P10 Litewinking, dar eu as opta pentru mate 10 lite big grin