| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua
as vrea sa stiu si eu cat este valabila o trimitere dela medicul de familie pentru un spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

O luna de la data de pe ea!

| jana_2486 a răspuns:

O luna e valabila. de ex dk ai biletu cu data de 18 august o poti folosi pana pe 17 septembrie

| alinutza4a a răspuns:

1 luna.

| Danitzu a răspuns:

Este valabila in luna respectiva.adica daca data eliberarii este 5 aug este valabila toata luna augustbig grin...`happy