| DouaPuncteD a întrebat:

Bună ziua, comunitate! Apelez din nou la voi cu o problema, aceeași. Din nou am o usturime în zona intima, cu mâncărimi și scurgeri. Am fost la ginecolog, am făcut analize și am luat ovule tergynan.
Mi-a trecut, azi am aceeași problema.
Cele care au trecut prin asta, ce tratament ați luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Ai tinut cont de toate indicatiile medicului? Ai intretinut relati intime?