| liviunm a întrebat:

de la ce imi apar cosuri pe picioare si pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Igiena precara. Probabil nu faci zilinic dus, sau nu te clatesti cum trebuie, dupa ce te speli cu sapun sau gelul de dus.

| Celcestietot a răspuns:

De la ras, de la nivelul de testosteron, de la nespălat, de la transpirat, de la căldură, datorită părului de pe picioare. Cam acestea ar fi cauzele.

| Crackman a răspuns:

Este cald, transpiri, sta haina lipita de corp si aerisire nema

| DanielDanny a răspuns:

Transpiri mult sau ai pielea uleioasa? Sunt multe motive, fa programare la un dermatolog, daca esti asigurat, ls unu care are contract cu casa de sanatate ca sa te consulte gratuit!

| Roxymanea a răspuns:

Stilul de viață nesanatos