Întrebare recomandată | Cristi112 a întrebat:

Este normal ca un bebelus de doua luni cand mananca sa se agite? si dupa ce mananca vomita? Care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca e lacom la mancare da, e posibil, acu depinde si ce papa bebe, san/lapte praf. poate are colici...e bine venit si un sfat de la medicul de familiehappy
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Du-te la medicul de familie, iti va spune precis ce are bebelusul

| darrio2007 a răspuns:

La varsta asta are colici.Mergi cu el la un control.

| nichy2012 a răspuns:

Du-te la medic si roagal sa iti recomande ceva si va fi bine! Funda?

| mona a răspuns:

La doua luni e normal sa se agite si sa vomite

| Azµre a răspuns:

Să-l duci la medic!
Doamne ce părinți...