| Kimie a întrebat:

Heeey! Catelul meu e cam ciudat de o saptamana... Mananca iarba aproape in fiecare zi si nu mananca normal si mai si vomita in unele seri... Oare din ce cauza?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Of,of. Dă-i lăptic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si cu cainele meu o data chestia asta. Cainii mananca iarba atunci cand au probleme cu stomacul. Tocmai de aia mananca iarba, ca sa vomite. Trebuie sa mergi cu el la veterinar.

| AleXisAleXis a răspuns:

E clar ca nu se simte bine sad
Du`te cu el repede la veterinar sa vezi ce are.

| anduktz a răspuns:

Dai lapte cu sare. o sa vomite si dpa o sa fie mai bine... si nu exagera cu sare adka sa nu fie prea sarat