| Ioana900 a întrebat:

Buna ziua fetelor happy. Am nevoie de un sfat. Menstruatia mi-a venit luni, acum sunt a 3a zi. Pot spune ca fluxul este foarte mare. Stiti niste metode ca sa-mi treaca mai repede stopul? Sau ce-as putea face in timpul menstruatiei. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu va trece prin nici o metoda. Incearca sa nu te agiti prea tare sau sa faci multa miscare. big grin

1 răspuns:
| 1234abcd a răspuns:

Sa stai linistita..sa nu facu sport, dans sau orce inseamna miscare