| Onisim13 a întrebat:

Iau VitaMax imi puteti spune ce efecte are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Am o agenda pe a carei coperta scrie despre VITAMAX.
Proprietati: Vitamax contine grupe de ingrediente active strict selectate care au actiuni singericce, profilatice si terapeutice necesare mentinerii si/sau imbunatatirii activitatilor functionale ale organismului.
Indicatii: Trtamentul oboselii, slabiciunii si epuizarii. Imbunatatirea randamentului mental si intelectual si combaterea tulburarilor de concentrare. Imbunatateste rezistenta organismului la infectii. Scurteaza covaleswcenta dupa boli, operatii sau radioterapie. Creste performantele fizice in special la tineri. Asigura vitalitatea pielii. Stimuleaza cresterea parului. Scade stresul.
Dozare: o capsula zilnic sau la 2 zile
Prezentare: Folie cu 5 sau 15 capsule.
Se elibereaza fara prescriptie medicala (clasa OTC).

3 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Efecte ca orice vitamine: pofta de mancare, de viata, elimina o parte din stres si din nevoia de somn, ajuta la pastrarea 'tineretii si a frumusetii' (depinde intr-o mare masura de viata ta de felul in care imbatranesti, dar vitaminele/antioxidantii sunt foarte importanti pentru piele, dinti, oase etc.)
Continua sa iei, dar nu e nevoie tot timpul sa simti oaresce efecte. Efectele sunt in tine si nu tot timpul se vad si pe deasupra trebuie luat conform prescriptiei si pentru o perioada poate nu vei simti nimic, dar ele sunt acolo

Stay healthy, do sport!

| ellamarin a răspuns:

Poti citi aici despre vitamax si mai ales cum sa le iei.
http://www.i-medic.ro/medicamente/vitamax-capsule

| A98 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai peste 15 ani ca sa ei asa ceva ca altfel nu-ti face bine te poti imbolnavi si iti da multa energie si pofta de mancare.