| gaby0007 a întrebat:

Imi puteti spune care este cel mai bun laxativ natural, dar care sa si dea efecte. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Ceai nde crusin.

| gaby0007 explică (pentru mira):

Unde pot gasi crusin?

| mira a răspuns (pentru gaby0007):

La orice plafar.Ai grija ca este foarte puternic.Mai bine cumpara ceai laxativ care contine si crusin.Mai exista o planta care nu creste la noi.Se numeste Sena.Cauta pe net informatii despre plantele laxative.