| Dictatoru a întrebat:

Buna ziua, in urma unei mușcături din partea prietenei mele pe gat, zona s-a învinețit (evident), dar a si aparut o umflătura mica, nu ma doare sau ceva, dar imi fac puține griji (au durat deja 30h de la muscatura).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă ai folosit prezervativ nu ai nici un motiv de îngrijorare!
winking

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mergi să-ți faci un antirabic!hee hee