| Dan211 a întrebat:

Buna ziua! Jos in dreapta la inghinal simt o continua durere nu foarte tare, iar piciorul este amortit uneori pana in talpa!
Am fost la medic, nici apendicitam nici hernie nu e dar nici altceva nu au știut ce sa fie…ce credeti ca ar putea fi sau unde sa ma mai duc sa ma controlez, la ce specialitate!? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi si opereaza-te de apendice! Este o operatie usoara si nu strica. Eu am avut simptome asemantoare si mi-au zis ca am hepatita, tampitii. Era sa mor pentru ca ulterior am facut peritonita si speticemie. Din septicemie se zice ca doar 10% scapa. Au urmat 4 operatii grele.