| Ionelionut a întrebat:

Buna ziua! M-am operat de torsiune testiculara, operatia cu succes și vreau să știu dacă mai trebuie sa îmi fac o operație, pentru că eu nu m-am mai dus la control și nu știu dacă mai trebuie sa fac inca o operație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba medicul. De ce ne intrebi pe noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta iti poate spune doar medicul care te-a operat!

| johnnny123 a răspuns:

Și ce te-ai gândit tu: "cred că cel mai bine ar fi să întreb niște necunoscuți de pe internet dacă mai am nevoie de încă o operație la testicule"

| LifeLust a răspuns:

Normal nu, e rar cand torsiunea testiculara revine dupa operatie.

Poti sa te duci la un control sa vezi ce s-a rezolvat.