| Simo25 a întrebat:

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu un cabinet medical de obstetrică - ginecologie in care se poate face avort medicamentos in BRASOV! Va rog!
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu vei gasi cabinet particular unde sa se faca asa ceva, avortul medicamentos se face doar in conditii de spitalizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet. sigur gasesti.
nu se face numai in spital.