| MamiiDeBebe a întrebat:

Bună ziua, mi-a venit menstruatia după 10 luni de la nastere (bebe alaptat exclusiv) si mă ține cate 2 săptămâni și ceva, e normal? Știu că ar trebui mers la medic nu sa postez pe site.uri si altele, dar o părere in plus nu strică! Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal mie mi-a venit la 3 luni dar imi cirge normal adica 4 5 zile

| Demidol a răspuns:

Nu e normal. Nu sta pe diferite site-uri ci mergi urgent la medic.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Da, ar trebui sa mergi la medic...
Desigur, creierul iti spune sa postezi pe TPU.