| liviunm a întrebat:

Buna ziua mi-au aparut cosuri multe pe picioare spate si maini cauze

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Neatageorge95 a răspuns:

Alimentatia, sigur ai mâncat ceva ce ti-a facut rau, dacă până acum nu ai avut probleme de genul or sa treaca de la sine...

| alina2k18 a răspuns:

Acneea are cauze hormonale sau bacteriene, poate nu sunt cosuri -provocate de acnee ce ai tu ci o dermatita. Fugi la doctor pentru un tratament eficient.

| Username272 a răspuns:

Poate sa fie varicela, nu le sparge o sa ramana semne pe viață, daca nu este varicela poate fi de la alimentație, ai mâncat ceva la ce esti alergic, poate nu ai stiut, eu zic sa consulți un medic daca simti tu ca e ceva neînregulă cu tine