| Cicu_Daniela_ a întrebat:

Bună ziua.o întrebare va rog.ce medici trateaza paraziții la copii.va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Medicul de familie sau medicul internist de la spitalul /policlinica pediatrica.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pentru orice boala a copiilor exista medicii pediatri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Medicul de copii.

| ReddY25 a răspuns:

E vorba de pediatru

| ReddY25 a răspuns:

Sau medicul familist

| ayran a răspuns:

Medicul de familie sau Pediatrul.