| Bugeanu_Alin_1996 a întrebat:

practic fotbal, iar miercuri am avut meci, in timp ce alergam cu mingea la picior, un tip a intrat in mine si mi-a venit cu genunchiul in coapsa..pe moment, am simtit o durere insuportabila..am iesit de pe teren, am pus gheata.m-am calmat, dar tot nu mi-a trecut..de trei zile incontinuu ma tot doare coapsa ..am pus mereu gheata dar degeaba, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonymous412 a răspuns:

Îți sugerez să vizitezi un doctor. Până nu ajungi să ai alte probleme.