| Minia a întrebat:

sunt pentru prima oara gravida in 12 saptamani, fatul meu incepe sa devina activ, dar am o singura problema si inca, burtica mea arata precum a unei gravide care este in jur de 6 uni, este normal - afecteaza cu ceva sarcina faptul acesta?
Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ai doi, dar aceste raspunsuri le vei primi cu siguranta de la medic, nu de pe acesta sectiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awww :3 Sa fi o mamica fericita :3 si sa ai un copil sau copii :3 frumosi si sanatosi :* te atentionez ca aici nu ai sa gasesti raspunsurile de care ai nevoie nu pentru ca siteul nu e bun pentru ca e plin de copii. :*

| marinaa9 a răspuns:

Probabil ai mai mult lichid amniotic.

| BiaAmi a răspuns:

Nu, stai linistita! Poti intreba si doctorul! Nastere usoara! :*