| Trif_Robert_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU am o durere la un genunchi atunci cand alerg am fost la doctor si a zis ca nu e nimic grav ce medicamente naturiste imi recomandati fiindca alea funtioneaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Nu uita de o incalzire zdravana inainte sa te apuci de alegat. Succes.

| Prici a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara crema de galbenele. O gasesti ori in cutiuta de forma cilindrica ori in tub sub forma de gel
Ambele actioneaza la fel dar eu o recomand cea in forma de cutiuta cilindrica pentru ca mie cel putin mi se vindeca ranile mai repede cu aceea ( crede-ma, am comparat.)
Nu exista o ora la care sa te dai ci doar sa te dai tot timpul pe partea care te doare sau pe rana
Eu folosesc crema de galbenele la orice ranihappy si chiar si la cosuri, iar dupa ce te faci cu crema nu o sa se vada numai ca locul acela este umed iar crema de galbenele din acea cutiuta o sa ti se para ca miroase ciudat sau ca arata ciudat dar de fapt asa sunt toate medicamentele naturistehappy. decat cu o pastila pe care nu o simti care mai mult iti face rau decat bine mai bine cu ceva natural cu care sti ca-ti trece
Deci, eu iti recomand crema de galbenelehappy

Sper ca te-am ajutat
Funda?happy

| AlinaM29 a răspuns:

Buna,eu de obicei la accidentari la antrenamente, dureri etc foloseam Bengay este foarte bun, mirosul este foarte intepator dar iti trece foarte repede, sau ArtroStop sper ca te-am ajutat incearca, funda?:X