| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa. am 15 ani si fumez ocazional. este vreo problema? eu ma gandesc ca 3 tigari pe sapt nu strica nimanui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vei muri mai repede si o sa ai dintii galbeni.

| LADYANONIMA a răspuns (pentru mgtow):

Nu am o problema cu asta. nu fumez mult

| mgtow a răspuns (pentru LADYANONIMA):

Ajungi la pensie dar nu mult timp mai ai de trait dupaceea mai ales sant factorii care ne contamineaza inspirand aer.

| Azµre a răspuns:

Da, devii dependentă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ţigările îţi mănâncă din sănătate, plus că dai o grămadă de bani pe ele, gândeşte-te.
De mâine se scumpesc ţigările şi alcoolul.
Lasă-te de ele!
Te pup!

| marianamay a răspuns:

Sfatul meu este sa te lasi de fumat din doua motive:1.mi se pare mult un pachet de tigari si din acei bani ai putea sa iti cumperi ceva ce iti foloseste cu adevarat si 2.mai tarziu vei avea probleme cu plamanii si nu va fi prea bine pentru tine.Multa sanatate :*