| Pufffx a întrebat:

Bunaaa. Care stie niste tratamente naturiste pentru noduli la san sau niste unguente. Funditaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NoName0011 a răspuns:

Du-te la doctor si aia cat se poate de repede!

| Empathizer a răspuns:

Eu stiu cel mai bun tratament naturist: matraguna! Face sa dispara tot, inclusiv viata.

Nu te mai crampona de tratamente naturiste, neglijand consultul medical. Trebuie sa stii ce ai, ca sa poti afla cu ce sa te tratezi, naturist sau nu. E important sa stii de ce natura sunt nodulii aceia, altfel poti muri cu naturistele de gat.