| adela2012 a întrebat:

Bunaaaa! Tin dieta dar sunt si racita asa ca beau coldrex max grip lemon.Imi va afecta cu ceva dieta? Si vreau sa stiu cate calorii are un pliculet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Nu este cazul sa-ti faci griji in privinta numarului de calorii pentru coldrex (e foarte mic; uita-te pe ambalaj, e posibil sa scrie). Oricum bolile sunt, in general, asociate cu hipercatabolism, adica arderi mai intense in organism, rezultatul fiind scaderea ponderala.
http://www.i-medic.ro/medicamente/coldrex-comprimate-comprimate

| ionutaby a răspuns:

Eu zic sa stai linistita, e ca si cum a-i lua o pastila, probabil dieta nu o sa ti-o afecteze aproape deloc! Dar ai grija ca e cam ciudat sa iei ''pastile'' pe stomacul gol happy Sper ca te-am ajutat!

| Saby_Sabinic_1997 a răspuns:

Sigur ca nu nu-ti face griji nu are nicio legatura cu asta!:d