| Melania_9508 a întrebat:

Bunnawinking am 11ani si ma numesc Andreea va rog aici sa-mi raspunda doar fete sad. Asa ieri am fost la o petrecere acolo cu fetele am inceput sa vorbin despre serialul de pe acasa tv adica Iubire si onoare am inceput sa imitam scenele, iar baieti se bateau dincolo nu e nicio legatura cu ei! Am ajuns la scenele cu saruturi ci ne-am sarutat intre noi(fete)si stiti ca se mai afla si scene de sex si le-am facut si noi dar bine ca nu dezbracate. Poate sunteti curiosi cum asa ca va spun:stand una pe alta, sarutandune pe gura:-P, rotindune cu corpul uneia peste alta stiti de acum ce s-a mai intamplat nu mai spuncrying, dar bine ca in2 si cu lumina stinsa acum noi vrem sa stim daca ne afecteaza sanetatea si daca putem ramane insarcinate(cea chiar nu vrem). Va rugam sa ne rampundeti!
Poooplove struckkiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Doamne Dumnezeule ce poti spune! Cum sa ramai insarcinata?
Daca a avut una herpes si te-ai saturat cu ea, atunci poti face si tu herpes, la fel si cu gripa sau alte boli, dar cred ca nu veti pati nimic rau, caci nu cred ca are nici una din voi hepatita b sau alte boli mai grave.
Aveti la dispozitie netul, puteti sa va informati linistite despre problemele astea.

| allleeeee a răspuns:

Wtf?
NU poti sa ramai insarcinata!
In plus ai mai vazut tu ca o fata si inca o fata sa faca asa ceva si sa ramana insarcinate?
Apropo, ai ciclu menstrual?

| moonY a răspuns:

sigur baietii erau-n camera cealalta?

| AlexT94 a răspuns:

rolling on the floor))))
Nu ai cum, stai linistita. La ecuatia asta e nevoie si de un baiat(sau de un borcanel)

rolling on the floor)))))))

| lol1232 a răspuns:

Nup

| aniiledha a răspuns:

Nu puteti sa ramaneti insarcinate daca ati facut " sex" intre voi. o fata poate sa ramana insarcinata cand face sex cu un baiat si sa ejaculeze in ea. iar probleme de sanatate nu cred ca exista daca nu aveti nicio bola care se poate transmite prin sarutari sau eu stiu ce.

| floryevy a răspuns:

Nu o sa ramaneti daca nu ati facut sex dezbracate nu

stai linnistitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va poate afecta deloc sanatatea daca nu erati cu baieti. Daca erati doar voi, nu veti avea probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la niciuna dar daca mai vrei sa faci id: bya_sexy96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu! tripleti faceti tatelaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Assassins a răspuns:

Deci nati facut sex adevarat doar asa... fals, deci Andreea desi ce ai spus tu e de raslaughingrolling on the floor(la o petrecere sa faci asa ceva)laughingnormal ca nu o sa ramai gravida baftawinking.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata...caci...nu ai cumstraight face

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Cum sa ramai ma sarcinata... daca te saruti...+ sa sunteti fete si nati facut nimic dezbracate. fetito este cam penibil ceai zis tu mai sus la 11 ani chiar asa n-aveti minte eu am 12 si sunt de 10 ori mai matura ca tine probabill.defapt sigur la ce ai zis mai sus deci ca sa iti rasp la intrebare da vreo fata cu care te-ai sarutat era racita poti sa racesti si tu atat din cate stiu eu nu ai ce boala sa iei

fundita big grin?

| TeO_3022 a răspuns:

Nu

| Alexys_3669 a răspuns:

Nu va afecteaza cu nimica:*nici nu veti ramane insarcinatetongueo fata nu poate lasa o alata fata insarcinata:*:*

| nustiucenumesapun a răspuns:

Cum sa ramaneti insarinate daca ati stat imbracate si nu a fost nici un baiat acolo? ca sa ramai insarcinatat trebuie sa existe contact sexual neprotejat intre o femeie si un barbat...cauta si tu pe google despre cum poti sa ramai insarcintata.si ceea ce ati facut voi nu e tocmai ortodox. dar oricum nu va afecteaza cu nimic fizic.incearca macar sa gandesti inainte sa pui o intrebare stupida.happy

| BiXuLiNa a răspuns:

Andreea happy nuh ai cum sa ramai insarcinahee hee trebuie sa intretzii raporturi sexuale cu un baiat nuh cu o fata happy si ceea ce ati faqut voi nuh se numeste sexlaughing despre partea cu saruthurile thinking dintr'un saruth nuh se fac copiihappy nuh iti fa griji nuh o sa patzesti nimicwinking:*

| LadyAndreIngeras a răspuns:

Nu e adevarat pentru ca ati facut imbracate daca faceati dezbracate puteti ramane insarcinate