| covrigeisarati a întrebat:

Bunaaa. vreau si eu idei pentru 'adevar si provocare', va rog. cat mai amuzante (si cu saruturi si pe dezbracate) tot tot ce stiti va rog spuneti-mi. Fundaaa. happy

Răspuns Câştigător
| aaabbbcccddd a răspuns:

Sa faci ca rama pe podea, sa iti faci conturul cu creta pe asfalt sau locul unde sunteti, sa canti T.N.T. in timp ce afci scanderberg, sa stai cu limba scoasa timp de 3 minute, sa pui pe un baiat s ase macheze(daca e fata sa se imbrace cu hainele unui baiat)
etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti mature curtea

| TuRneR01 a răspuns:

Poti:
- pune un baiat sa se imbrace in fata sau invers
- ai zis cu dezbracate (Asta mi-a dat o idee) pui o fata sa se dezbrace si ei un tub de frisca pui frisca pe sfarcuri si pui pe un baiat/ o fata (alegerea ta) sa manance frisca
- pune pe cineva sa faca dus imbracat
- poti sa pui pe cineva sa danseze gangamstyle
- daca joci acasa si ai acces la un frigider pune pe cineva sa se lipeasca cu limba de gheata si sa stea 3 minute acolo laughing
astea mi-au venit pe moment (funda daca te-am ajutat) daca m-ai imi vin o sa-ti m-ai spun