| Edward_5267 a întrebat:

Ca sa intelege-ti mai bine problema mea. ma doare burta in zona buricului citeodata! si ma sageata in buric. deci nu maninc nici mult nici putin am 1.80 si 70kg. de o luna ma doare si in zona rinichilor, mai ales cind am de ridicat ceva greu si stau aplecat. Cine se pricepe, un sfat, ajutor, remediu pentru mine e important! multumesc pentru intelegere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Mergi la un medic specialist, doar el poate da un diagnostic corect.

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Si pe mine ma doare uneori in zona buricului cand fac efort...

| ioscry a răspuns:

Ai probleme cu rinichii