| ababababasss a întrebat:

Cam cat costa inseminarea in vitro?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de renumele clinicii si tara unde activeaza clinica respectiva.

| SkyPilot a răspuns:

Serviciile oferite difera mult, deci si preturile. Ai aici un articol care te-ar putea interesa, mai ales ultimul paragraf.
http://www.contraboli.ro/fertilizarea-in-vitro-indicatii-riscuri-pret/

| ywar a răspuns:

Oricat ar costa multa atentie unde o faci! Am avut un prieten care s-a chinuit cu sotia lui timp de 2 ani la tratamente in Ungaria si intr-un final dupa suferinte si multa energie cheltuita a reusit sa aiba o fetita. A fost chinuitor. dar cine poate cuantifica bucuria de a avea un copil?

| vodami92 a răspuns:

laughing insamantarea in vitro!