| AFR81 a întrebat:

Cam cat costa sa iti pui aparat dentar? Se poate plati si in rate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de tipul de aparat și de cabinet.
Nu toate cabinetele au aceleași prețuri.
Depinde de medic dacă acceptă să îi plătești în rate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costă în jur de 20 de milioane pe arcadă, adică 40 de milioane dacă îți pui și sus și jos. Se găsesc și mai ieftine/scumpe dar depinde de cabinet și de calitatea aparatului.
Da, se poate plăti și în rate, unii dentisti chiar te întreabă cum preferi să plătești.

| Denisa0954 a răspuns:

Depinde ce fel de aparat. Fix sau mobil. Si da, se poate plati si in rate dar depinde si de medic, cabinet