| ellene a întrebat:

Cam cat timp dureaza pana la aflarea rezultatului testului Papanicolau? mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de laborator. Intre 4 si 12 zile.

| ellene explică:

Ok, multumesc mult

| Parker a răspuns:

7 zile in general.
Maximum 3 saptamani.

| bendis a răspuns:

Depinde de laborator; de la o zi pina la 3-7 zile daca te duci la un laborator de spital