| Gotye a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au participat in anii trecuti la simularea oficiala de la Facultatea de Medicina Dentara din Bucuresti. Dupa predarea foii cu raspunsuri de la finalul simularii si pana la aflarea rezultatului propriu, cat timp ati fost nevoiti sa asteptati pana sa puteti pleca acasa? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Toate facultatile care organizeaza simulari fac publice rezultatele pe site-ul propriu.