| Gospell a întrebat:

Cam in cate zile/saptamani isi fac efectul - pastilele Memo Plus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Dupa aprox 15 zile! e la fel si in cazul in care iei lecitina! Suplimentele alimentare trebuiesc luate inainte cu 2-3 saptamani de aparitia rezultatului dorit! Ia mai bine Guarana, sunt mai ieftine si te si energizeaza! Aprox 10 ron. 30 pastile! Memo plus este si scump! Am incercat si eu inainte de examene laughing))) mai bine nu luam ca asa nu am putut nici invata ca eram obosita si nici nu am putut dormi linistit! Eram prea agitata din cauza pastilelor! Asa ca am preferat sa nu mai iau! Guarana in schimb inlocuieste cu succes si cafeaua!

| scarly86 a răspuns:

De obicei acest gen de medicamente care te ajuta sa memorezi isi fac efectul in minim 2-3saptamani.

| andreiyo50 a răspuns:

Eu am observat efectul dupa 4-5 zile.

| 1992 a răspuns:

Sincer...ar trebui sa aiba efecte imediate, daca ne luam dupa reclama. Tu poti sa le iei si inainte.tongue

| iuliaoprea a răspuns:

Eu cred ca nu au nici un efect decat acela de Placebo. La mine efect rapid au avut pastilele de Ginko Biloba cu Ginseng de la Amway. Acum, nu stiu...

| CristinaCristi a răspuns:

Nu stiu am dat pe google dar sunt numai panarama si cica in 15 20 zile nu stiu singur nu vrau sa iti spun prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au efect secundar.La mine de exemplu si-au facut efect inca din primele comprimate.Multi prieteni care au folosit MemoPlus mi-au recomandat acest produs.saluty

Răspuns utilizator avertizat