| Ovidiu a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele MEMO PLUS, au ceva efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| 0vidius a răspuns:

Pastila pentru imbunatatirea memoriei nu s-a inventat inca si nici cea contra lenei din pacate.Memo plus nu are un efect direct asupra celulelor nervoase din SNC e mai mult placebo pentru unii care simt ca se pot concentra mai bine dupa ce au luat pastilele.

| XXy a răspuns:

Oboseala vine din cauza cofeinei, forteaza inima si sistemul nervos peste limite (de aia te tine treaz)
Probabil daca ai o noapte de invatat si iti e foarte somn merge dar pe termen lung e o idee f proasta.

| Adrick a răspuns:

Prima data aud! sorry! happy

| VIPlidia a răspuns:

Iti dau multa energie pe moment,te tine treaz ceva timp,dar dupa, te vei simpti foarte obosit, si spun FOARTE OBOSIT cu litere mari.Nu sunt eficiente, chiar deloc, cam la fel functioneaza si drogurile.Cateva dintre pastilite farmateutice contin droguri, legale, dar tot droguri sunt.Ti-as recomanda sa nu le folosesti.

| Quicky a răspuns:

Debitezi si iti vine sa faci laba nonstop de la elerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune. Eu le si iau si chiar imi folosesc. Ma pot concentra mai bine la lectii sau la orice altceva si nu ma simt asa d obosita.

| trik17 a răspuns:

Eu am luat, si nu au avut nici un efect. Si dupa o saptamana aveam stare de somnolenta. Si dormeam mai mult. Parerea mea e ca nu sunt bune...

| vdzim a răspuns:

Nu,eu le-am luat timp de 2 saptamini si am numai probleme de la ele, nu dor noaptea, ma doare capu permanet, nu recomand.

| Boncu_Cristina_1987 a răspuns:

Eu il iau de doua saptamani si nici un efect.Deci nu-l cumparati ca nu este bun.