| stangaionut a întrebat:

Cand surzesti poti surzii la o ureche sau automat la ambele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da,poti sa ai o ureche bolnava, sau boala poate sa inceapa cu una, apoi progresiv sa se imbolnaveasca si cealalta.Este bine sa mergi la medic daca nu este ceva in regula.

| Chris a răspuns:

Da, poti sa fii surd si doar la o ureche.

| PetreConstanta a răspuns:

Pe rand draga nu toate odata

| miki13 a răspuns:

La o ureche.