| S3se a întrebat:

Care dintre aceste 2 produse este mai bun(produse contra caderii parului).
Revalid sau Gerovital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| xgd a răspuns:

Niciunul.Eu recomand uleiul de ricin, chiar daca produsele de la gerovital contin si ele ulei, e mult mai eficient uleiul in stare pura aplicat pe par. Si nu e costisitor deloc.Tot ce mi se paare bun de la gerovital e spray-ul termoprotector, restul nu sunt asa eficiente.Sunt adepta mastilor si tratamentelor naturiste, preparate chiar de mine :]. Daca vrei si finete, si stralucire, si crestere, fa o masca cu galbenus de ou, miere [ sau iaurt] si ulei de ricin. E doar parerea mea, daca neaparat vrei sa cumperi produse, alegi care crezi ca e mai bun [eu nu am incercat Revalid ].

| Chαяtreux a răspuns:

Este foarte buna solutia de la gerovital-plant cu petroleum si ulei de ricin! thinking

| zurick a răspuns:

Salut! La mine au functionat mai mult produsele gerovital... deci gerovital.Pa,pa.

| stlucian a răspuns:

Gerovital! e romanesc!

| Iubibilăă a răspuns:

Gerovital este mai bun.
Recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele Gerovital sint in general foarte bune. Insa nu stiu daca impotriva caderii parului exista ceva cu adevarat eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Niciunul nu ti-l recomand.
Impotriva caderii parului iti recomand sa incerci asta:
o lingura de gaz, o lingura rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat, incepand de la radacina spre varfuri.Lasi timp de o 1/2 ora, clatind apoi foarte bine parul.
Tratamentul se poate face la 2 saptamani.
In cazul meu a functionat acest remediu!
Sper sa te ajute si pe tine!
Te-am pupat!

| KateMiddleton a răspuns:

Gerovital.

| CityOfSatan a răspuns:

Personal,eu cred ca Gerovital.

| MeddyMaddy a răspuns:

Eu stiu pe cineva care foloseste de la Gerovital si e foarte multumita de aceste produse.

| 非跳躍 a răspuns:

Revalid

| 非跳躍 a răspuns:

NNustiu

| blk23 a răspuns:

Revalid

| skypy007 a răspuns:

Categoric gerovital

| arianaarya a răspuns:

~♥~ Pai thinking ambele pronude sunt bune dupa parerea mea
~♥~ Revalid este bazat pe incrediente naturale si rezolva mai multe probleme:fire despicate, par fara stralucire, par degradat si caderea parului adica ce iti trebuie tie iar Gerovital are rol de a diminua efectele imbatranirii este bun si acesta dar nu in cazul tau
~♥~ Eu te sfatuiesc sa folosesti Revalid deoarece el este prescris problemei cu caderea parului!
~♥~ Funda?