| Joker3134 a întrebat:

Care e cel mai bun exercițiu sa te ia somnul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu stai in patul unde dormi cand faci alte activitati si sa faci rost de un fotoliu bun sau scaun de gamer modern

| darrio2007 a răspuns:

Lași pleoapele sa cadă.

| RAY a răspuns:

1,Un dus fierbinte =creste temperatura corpului
2, meditatia, iti pui o piesa de relaxare si o asculti cu ochi inchisi
3, evita lumina albastra cu doua ore inainte de som
noapte buna

| anonimg a răspuns:

Efortul fizic din timpul zilei.
Fără telefon și pc seara (pentru cei cu probleme).

| GoldenZenith a răspuns:

Cica sa clipești f des timp de un minut.

| HadesSs a răspuns:

Sexul...

| gogu220 a răspuns:

Băi cu apă caldă la picioare şi cu sare Epsom. Preferabil în acele cădiţe speciale cu hidromasaj.

| slayer09 a răspuns:

Da-i o fuga in jurul blocului ca sa iti consumi toata energia, poti sa faci si niste flotari, iti golesti mintea si ai sa vezi ce repede adormi

| unvecin a răspuns:

Să stai treaz și activ de la 6 la 22. Dacă faci din zi, zi... urmarea e că noaptea vei dormi.