| Einstein100 a întrebat:

Care e mai bun (pentru oxiuri) Zentel sau Albendazol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Decaris. Eu in 3 zile dupa ce am luat o pastila, am scapat de ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa-ti prescrie medicul, nu tu de capul tau asa.
Dupa parerea mea Zentel.
Pe parcursul tratamentului, nu mananci dulciuri si nu consumi nici lapte dulce seara.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost mica, am folosit Zentel. Si mancam si mult usturoi.

| Braunion a răspuns:

E aceeasi chestie.

| rezzonel a răspuns:

Zentel