| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna pasta de dinti si care are si un pret accesibil? >[50 lei]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IrinaRebeca222 a răspuns:

Eu folosesc Paradontax si este foarte buna. Am incercat o gramada de paste de dinti, dar asta e cea mai ok din punctul meu de vedere. Am avut o problema cam mare cu sangerarea gingivala si mi s-a rezolvat complet de cand folosesc asta, si cat pentru albire. daca te speli regulat toate sunt bune. E in jur de 18 lei thinking

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Sensodyne.

| greyhound a răspuns:

De parca n-ar fi toate la fel.

| firstboy a răspuns:

Colgate.happy

| badbehaviourr a răspuns:

Eu folosesc aquafresh şi din câte am folosit asta e cea mai bună