| RaluuX a întrebat:

Care este orarul (programul de functionare) al Interservisan Cluj-Napoca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Ai aici un nr de tel, si poti sa suni sa intrebi cee ce te intereseaza, o sa te ajute cu toate informatiile de care ai nevoie, sunt niste oameni extraordinari acolo, am fost si eu de vreo doua ori si se comporta super cu tine, chiar daca e cam scump, esti tratat ca un om, nu ca un nimeni cum suntem tratati la spitalele de stat.
http://www.medicinacluj.ro/......-cluj.html