| costache1234 a întrebat:

Care pachet de tigari este mai puternic kent sau polmol

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alinadianaaa a răspuns:

Amandoua sunt foarte periculoase deorece contin cantitati mari de nicotina

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Polmol laughing))))

| costache1234 explică (pentru Cosmin86):

Hai tnk merg sa trag apropo (sti ceva iarba prin zona anunta-ma daca afli )

| JackR a răspuns:

Vrei sa le fumezi sau sa faci skanderbeg cu ele?

| Gogoasa24 a răspuns:

Depinde, poti intreba la magazin, si d-aia pachetele sunt pe culori de ex pallmall negru e mai tare ca kent click sau pallmall albastru. Cu cat e mai imchisa culoarea e mai tare, si scrie si la magazin, 7mg 5mg etc, cu cat sunt mai multe mg de nicotina e mai tare

| costache1234 explică:

Apropo am 14 ani marog 13 mai e o săptămână sa fac 14