| stangaionut a întrebat:

Care stiti un site ( daca se poate sal puneti aicea) de unde pot downloada gta LOGAN ( tot jocul ) plzzzz dau funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sergiu2609 a răspuns:

Ptr a avea LOGANUL. in gta trebuie sa il adaugi la masini, nu trebuie sa instalezi nimic complicat. Nu exista gta mamaia, bucuresti etc, is doar niste MODs...geez si specifica care gta...http://grandtheftauto.filefront.com/file/Dacia_Logan; 63181

| Neacsu_Gabriel_Ionut_1992 a răspuns:

Http://grand-theft-auto-iv-patch.en.softonic.com/ e 4 deci e tare uitate si tu si daca iti place :X:D