| vreaubebe a întrebat:

Care sunt costurile FIV in Romania, si care sunt sansele de reusita? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LauraSpataru a răspuns:

In jur de 2000 de euro. Sansele de reusita... Depinde de fiecare organism in parte. Poti reusi din prima, insa la fel de bine se poate sa iti apara pozitiv testul de sarcina de abia la a zecea fertilizare. Nu pot decat sa-ti urez BAFTA MAAAARE!