| Maiaaa1 a întrebat:

Care sunt efectele negative ale plasturelui nicorette?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alergie, tulburări cardiace, etc. dar ele se administrează al indicația strictă a medicului!
Pa, pa.

| RMihai a răspuns:

Nu sunt efecte negative, este un tratament pentru.lasatu de fumat cu pastile nicorette plasturi si guma, in cadru unu program si chiar a dat rezultate ai mei s-au lasat de fumat, dar le era un pic rau in primele saptamani mancau mai mult dar nu de la trat si de la lipsa de tigari

| KittyPinker a răspuns:

Am auzit ca daca fumezi cu el ti se face ft ft rau.

| greenlagoon a răspuns:

Se poate ajunge la stop cardio-respirator daca sunt utilizate necontrolat (abuziv). Ambitia e cel mai tare tratament pentru aproape orice boala (va spune unul patit)