| greeneyesforever25 a întrebat:

Care sunt fructele voastre preferate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
29 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi plac toate fructele, nu am preferințe!
Pa, pa.

| Justmed a răspuns:

Rodiile si capsunele

| carminaburana43 a răspuns:

Capsuni,piersici,cirese,visine,struguri,citrice,mure,coacaze.

| Ramonaaaa a răspuns:

Portocalele.

| psiHopixia a răspuns:

Toate sunt bune, dar prefer merele! happy

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pepenele (rosu)
Capsuni
-Nectarine
Bananane
mANDARINE
Ananas
si strugurii albilove struck
Merele, putin thinking

| black1white a răspuns:

Strugurii,capsunele,merele,ciresele si rosiile

| Pisoiul a răspuns:

Mie imi place ceapa big grin. Stiu ca e leguma.Nu e fruct.

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Piersicile,ciresele,afinele love struck

| Anonime a răspuns:

Capsuni,piersici,nectarine,banane,pepene rosu,pere,mere, zmeura, mandarinee...cam astea, dar de obicei toate`s bunee...=p~

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nectarine, pepene, prune, banane, portocale etc.

| greeneyesforever25 explică:

@Lipicioasa fa aschilopata dracu,ma bes in creierul tau cat un bob de mazare,chiar ma bucur ca te-am enervat si o voi face in continuare pana vei plange din cauza mea(cred ca ai facut-o deja),eu te fac muci, sunt sigura ca fierbi de nervi(ma bucur), bye parlito.

| iulia013 a răspuns:

Pai...imi plac multe fructe, dar preferatele mele sunt ciresele, visinile si prunele

| missGirlDeea a răspuns:

Pepenele verde pepenele galben strugurii capsuna piersicii prunele...

| dragonul96 a răspuns:

Sall. ananasul, nuca de cocos. bananele. citricele.ciresele.perele.cam toate. chiar si smochinele, imi plac la nebunie

| Raluka98 a răspuns:

Portocalele si piersicile

| deutza_2137 a răspuns:

Buna mie imi plac toate fructele mai putin ananasul si kiwi.

| Aduutza1993 a răspuns:

Visinele,pepenele rosu,kiwi,bananele, pomelo, si afinele

| allex4369 a răspuns:

Eu ador toate fructele, dar cel mai mult imi place ananasul, iar cel mai putin nucile. Dar oricum toate fructele sunt bune si sanatoase si de aceea incerc sa mananc unul zilnic

| Iridinvest a răspuns:

Mandarine, smochine, pepeni(galbeni+ rosii), struguri, caise, cirese. dar eu am grija ca ele sa fie cat de cat naturale!

| DfakfLaf a răspuns:

Merele, Bananele, Capsunele, Pere, Prune Abricosii si multe altele

| Larisa23 a răspuns:

Strugurii,nectarine,mere,piersici,ananas,kiwi,pere...etclaughing

| myangel_8969 a răspuns:

Ciresele,merele,perele, etc mie imi plac mai toate daca stau sa ma gandesc binelaughing si daca ma gandesc si mai bine, fiecare fruct are un gust si un tol apartewinking

| Papa_7567 a răspuns:

Pepenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Fructele mele favorite sunt:
-Lamaile;
-Portocalele;
-Bananele;
-Pepene verde;
-Pepene galben;
-Mere;
-Struguri;
-Caise;
-Piersici;
-Ananasul.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocado si fructe de padure

| sairunfhrx a răspuns:

Fac foarte bine, frustrato! Sa stii ca eu nu sunt genu' care sa ma enervez pentru mucoase ca tine sau care sa ma cobor la nivelul tau sub cel al oamenilor din neanderthal.Sa inteleg ca continui cu acele mesaje care contin limbajul cu care ai crescut in mahala? Nu ai de cat, prin chestia asta nu imi arati decat ca nu ai educatie.Ai un comportament de prost gust.Mie sila de tine.De aceea ti-am dedicat acel post.Nu ai de cat sa ma injuri, eu nu ma cobor la mintea ta, caci daca as faceo ai fugi plangand la mamica in mahala sa puna tigania pe mine ca te-am facut muci.kiss Mie mila de creierasul ala micut ce sta in ghesuit in camaruta aia pe care tu o numesti cap. Pupici!

| LoLa_3163 a răspuns:

Clar Cireselelove strucklove strucklove struck

| matryoshka a răspuns:

Mango,pere, kavafe,