| thezbx a întrebat:

Care sunt motivepe pentru care ii dor pe baieti/barbati testiculele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.clopotel.ro/......509-1.html
Motive pot fi destule multe nestiute de noi, doar de un medic
O zi frumoasa sa ai:)

1 răspuns:
| ArthurKn a răspuns:

''Care sunt motivele pentru care le dor pe femei sanii?