| buburuza17 a întrebat:

Care sunt simptomele ca esti însărcinată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Primele semne, simptome de sarcina apar cel mai devreme in momentul in care sarcina are circa 7-8 saptamani, (nicioda mai devreme) si se poate manifesta sub forma unor stari de voma,greata, slabiciune generalizata, pofta excesiva pentru un anumit aliment, sau lipsa poftei de mancare, etc. Poti fi sigura ca nu esti in aceasta situatie, multa sanatate.

| eudoareuu a răspuns:

Http://kidz.garbo.ro/......ina-2.html
Cam ăstea sunt simptomele. Fundă pls?

| AnaCristea31 a răspuns:

Ameteli,greata(stari de voma)... pofte Fundaa? big grin