| Adriana294 a întrebat:

Care sunt simptomele la alergia la ingheata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti se imfla gatul si faci puroi in gat!

| CuriousStuff a răspuns:

Simptomele sunt aceleasi ca la orice alergie, iti ies buite peste tot, care te mananca, in alergii mai grave incepe sa apara dispnee- iti e greu sa respiri.

| florinflorescu a răspuns:

Inghetata sau gheata?
la gheata faci bubite, dar la inghetata doar la un aliment din inghetata gen lapte, smantana, indulcitor, colorant, asta trebuie sa afli. dar majoritatea alergiilor se manifesta prin bubite mici rosii.